AHD KAMERA SİSTEMLERİ

About-Image

Hırsız alarm sistemi . Görüntülü diyafon sistemleri . Kartlık geçiş sistemleri. Bariyer sistemleri . Güvenlik sistemleri. Herkes İçin Güvenlik Sistemi Gelişmiş Alarm Sistemleri.


  • Grow corporate financial system

Giriş kontrol sistemi: Geçiş kontrolü, büyük endüstriyel ve ticari mekanlarda bir güvenlik sisteminin kritik noktalarından biridir.

Görüntülü İnterkomlar:Bina ve iş yerlerinin anlık kişi giriş çıkış denetiminin temel amaç olduğunu belirttiğimiz IP interkom sistemleri bu denetim hizmetinin yanında size daha birçok ek hizmet sunarak hayatınızı daha da kolaylaştırırken güvenlik açığını da en aza indirmeyi başarıyor.

Akıllı Sistemler: Görüntülü Diafon Sistemi, teknolojiye büyük ölçüde ayak uyduran bir cihazdır. Birçok evde halen inşaat aşamasındayken kurulan akıllı ev sistemleri, birçok Görüntülü Diafon Sistemi ile ortak bir işlev görür. Kullanıcılar, akıllı telefonlarından istedikleri zaman interkomu kontrol edebilir, dış kapıyı görüntüleyebilir ve kapının uzaktan açılmasına izin verebilir.

Güvenlik kamera sistemi: Kapalı Devre Televizyon (CCTV), izlemek istediğiniz alanların değişik yerlerine yerleştireceğiniz kameralar ile ortamı kontrol altına alan sistemlerdir

Hırsız Alarm Sistemi:Günümüzde sıklıkla meydana gelen hırsızlık ve ev tecavüz gibi durumları önlemek için geliştirilen cihazlara Hırsız Alarm Sistemleri denir. Bu teknolojik cihaz ile konut ve işyerlerinde can ve mal güvenliği kolaylıkla sağlanabilmektedir. Hırsız Güvenlik Sistemleri sayesinde hırsızlık, gasp ve ev hırsızlığı gibi suçlar büyük ölçüde azaltılabilmektedir.

Kartlı Geçiş Sistemi: Günümüz ilerleyen teknolojileriyle uyumlu bir şekilde geliştirilerek birçok alanda giriş çıkışlarda kontrolü ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan Geçiş Bu sistemler yemekhane, okul, yurt, özel veya kurumsal işletmeler gibi pek çok kullanım alanına sahip olmaktadır. Kapı, turnike ya da geçiş noktası gibi alanlara yerleştirilen kart okuyucular sayesinde kişinin kartını okutmasıyla kart Id' si zaman damgasıyla birlikte yazılım veritabanına aktarılmaktadır.Kontrol Sistemlerinden biri olmaktadır

Bariyer Geçiş Sistemleri Nedir? Bariyer Sistemleri, kurum, kuruluş, işletme, fabrika, iş yerleri, siteler, otoparklar gibi araç giriş ve çıkışının olduğu yerlerde, araçların takibini ve yetkilendirmesini yaparak kontrol altına alınmasını amaçlayan sistemlerin bütünüdür.