service_img

Ticari CCTV Sistemi

CCTV güvenlik sistemi nedir? cctv güvenlik sistemleri ile ilgili görsel sonucu CCTV, görüntü sinyallerinin herkese açık bir şekilde değil, ilgili kişilere iletildiği, özellikle gözetim (surveillance) ve güvenlik için kullanılan TV sistemidir. CCTV sistemi, kameraların stratejik olarak yerleştirilmesi ve kamera içeriğinin monitörlerden kişiye özel olarak gözlemlenmesi prensibine dayanır.

service_img

Akıllı Güvenlik Sistemi

Akıllı Güvenlik Sistemi Nedir? Akıllı Güvenlik, teknolojiyi kullanarak, şehirlerde mevcut güvenlik hâline karşı oluşabilecek tehditlere yönelik olarak vatandaşları korumak ve kriz yönetimini sağlamak için tasarlanmış, şehir güvenliğinin ölçümlenmesi ve etkinliğinin sağlanması işlevlerinin bütünüdür.

service_img

Okul ve Hastane Güvenliği Sistemi

okul güvenliği kavramını öğrencilerin, öğretmenlerin ve diğer okul personelinin kendilerini fiziksel, psikolojik, sosyal bakımından daha özgür hissetmeleri olarak tanımlanmıştır.

service_img

Hırsız alarm sistemi

Hırsız alarm sistemi Dedektörler ısı veya dumanı algılayarak hem alarm izleme merkezini harekete geçirir ve adresinize itfaiye yollanır ve alarm sesi çıkararak durumdan sizi haberdar eder. Gaz kaçağı durumunda, yangın veya hırsızlıktaki gibi gözle görülen bir şey yoktur. Hatta çoğu gaz aynı zamanda kokusuzdur.

service_img

İşyerleri İçin Alarm Sistemleri

İş yerinizi ve değer verdiklerinizi koruyun. Hırsızlara karşı en etkili önlem alarm sistemleridir. Alarm sistemleri sadece hırsızlık olaylarını önlemekte de kalmaz acil durumlarda hızlı şekilde yardım talep etmenize olanak sağlar. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

service_img